Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítettem a gépem, és...

Újratelepítettem a gépem, és a telepített programok megmaradtak a másodlagos meghajtómon, semmiképpen sem lehetne futtatni őket?

Figyelt kérdés
Azt reméltem ha újratelepítem, (Már sokszor telepítettem gépet.) akkor továbbra is tudom futtatni a másodlagos meghajtómra feltelepített programokat, most az Adobe Photoshopot próbáltam megnyitni, de azt kéri hogy telepítsem újra, noha ennek elvesztek a telepítő fájljai, mert nem legális és úgy kellene letöltenem újra, és nem 100Mb\s-os netem van szeretném másképpen megoldani, van erre esetleg lehetőség vagy megint le kell töltenem?

2014. okt. 31. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Újabb példa arra, amiért mások a saját berögzült módszereik miatt engem szoktak leugatni.

Ezért szoktam mondani, hogy mindent arra a meghajtóra kell telepíteni, amin az oprendszer van, egy másik meghajtón pedig meghagyni a telepítőfájlokat.


Elég sok olyan program van, ami a rendszer újratelepítése után már nem fog elindulni. Ezért is találták ki, hogy ha már úgyse indul el a program, akkor legyen a rendszerrel azonos helyen, így újratelepítés esetén szimplán az is letörlődik.

Nem tudsz ezzel mit csinálni. Töltsd le újra.

2014. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm már régóta el is kezdtem tölteni, én általában mindig az operációs rendszer meghajtójára telepítek de valahogy ez nem úgy jött össze, végül is mindegy mert akkor sem tudnám használni mert le is formáztam a meghajtót és csak a másodlagoson vannak a dolgok, azon rajt van az Adobe Flash, Adobe After Effects, Adobe Muse, Adobe Premiere Pro, és az Adobe After Effects mégegyszer... Ezek a telepítő fájlok megvannak, csak a Photoshop-é nincs, köszönöm a gyors válaszod!
2014. okt. 31. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!