Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Fujitsu Siemens Amilo...

Krokkodiller kérdése:

Van egy Fujitsu Siemens Amilo Pi 3525 típusszámú laptopom! Sajnos a winchestere megállt, kénytelen voltam venni bele másikat! És itt kezdődik a baj?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok rá Windows-t telepíteni! A szó szoros értelmében mondom, se Win 7, se Vista se semmi! A BIOS felismeri a merevlemezt, de a telepítő nem! Próbáltam a hivatalos honlapról leszedni hozzá a Sata driver-t, de az sem segített! Már nem tudom mi tévő legyek vele?! Kérem szíves segítségeteket ebben a problémában! (Hozzátenném, nem az első gépet csinálom, de ez kifogott rajtam!)
2014. nov. 1. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálgasd a BIOS beállításait, vagy ha a BIOS felismeri, próbálj meg egy Linux telepítést. Vagy live cd-ről elindítani a gépet, és ha azzal látod a vinyót, ott tudod particionálni, és megpróbálhatod úgy a telepítést. Bios update nem tudom hogy van-e a gépedhez, de általában nem ez a baj, ha egyébként a BIOS látja (bár ki tudja...)
2014. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
BIOS-t frissítettem már de semmi javulást nem hozott! A winyó particionálva van de az sem segít. Bios ismeri de a telepítő nem. :(
2014. nov. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!