Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne visszaállítani...

Hogy lehetne visszaállítani egy játékban az eredeti beállításokat? Fontos nagyon O_O

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot (Resident Evil 2 Reborn - ingyenes demo) és próbáltam az irányítást beállítani, de teljesen elnyomtam... Most már szeretném az eredetire visszaállítani, de amikor törlöm a játékot, és újra kicsomagolom, akkor nem az eredeti beállítás van ott, hanem az én elrontott beállításom...és ez így megy újra és újra. Hogy lehetne visszaállítani az eredetit? Köszi a választ
2014. nov. 3. 21:56
 1/1 Gábor_79 ***** válasza:

Van egy ilyen ingyenes program, IObit Uninstaller, ami az eltávolítás után registry tisztítást is csinál a hátramaradt elemeknek. Hátha ez segít. [link] (16,5MB)

Mellesleg nézz körbe a felhasználói mappádban a doku vagy Application Data-n belül, vagy a ProgramData mappán belül ha win7-et használsz.

2014. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!