Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne megoldani?...

Hogyan lehetne megoldani? Nagyon fontos! PLS HELP!

Figyelt kérdés
az alábbi hibaüzenet a problém!>>>A rendszer DLL (user.32.dll) a memóriában áthelyezésre került. Az alkalmazás nem fog megfelelően futni. Áthelyezés történt, mert a DLL (C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll) a Windows rendszer DLL-ek számára fenntartott címtartományt foglalta el. Új DLL-ért lépjen kapcsolatba a DLL-t biztosító forgalmazóval.<<< Nemtudok emiatt telepíteni!!Segítsetek.
2010. jan. 28. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem az a legegyszerűbb ha újrarakod az xp-t.

Bebootolod a cd -t és partició törlése így menni fog.

Lehet van más megoldás is csak ha ien hibát ír ki lehet más baj is van ott ezért érdemes újrarakni.

Mondjuk az xp-t fél évente nem árt....

2010. jan. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rendszer visszaállítást próbáltad? nekem sose segített de Neked hátha...
2010. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendszer-visszaállítás nem segített újratelepíteni pedig nem akarom mert nemlég lettem kész az összes program feltelepítésével, témákkal stb. Valami más megoldás nem lenne?
2010. jan. 30. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!