Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Windows 8.1-ben bezárok...

Ha Windows 8.1-ben bezárok egy Appot pl. időjárás vagy store, a feladatkezelőben továbbra is úgy mutatja, hogy fut a program és a memóriát is tovább fogyasztja. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Miért nem zárja be ha a jobb felső sarokban az x-el bezárom?

2014. nov. 15. 16:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak akkor állnak le rendesen, ha feladatkezelőben manuálisan leállítom és ez engem eléggé idegesít. Pár napja kipróbáltam a Windows 10 technical preview-t és abban már rendesen bezárodnak ezek az app-ok.. Úgy látszik az MS észrevette, hogy ez mégsem egészen ok, de ezt a 8.1-ben miért nem javítják..?
2014. nov. 15. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán valami hiba a Windowsban?

Mert velem is sűrűn előfordul az ilyen, és tuti nem a gépnek van a baja.

2014. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez abszolút a Windows 8-nak a hibája, csak azt nem értem, ha a Windows 10 TP-ban már eleve javítva van ez, akkor a 8.1-ben miért nem tudják vagy akarják kijavítani?
2014. nov. 17. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!