Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 2 külön partíción van Win7...

2 külön partíción van Win7 (C) és Win8 (D), ha egy harmadik partícióra (E) telepítek egy játékot, vagy programot, mindkét op. Rendszer alól el fogom érni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 17:11
 1/6 tabaki ***** válasza:
Mi köze ehhez a partícióknak? Szerintem elsősorban onnan fogod elérni, ahonnét telepítetted, mert ott jegyezte be magát -- de gondolom, a másik rendszerben is át lehet ügyeskedni a registryt, meg áthozni a szükséges fájlokat. Ha ez sikerül, akkor szvsz tökmindegy, melyik paríción van, az a lényeg, hogy mindkét rendszer tudja kezelni.
2014. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 levis56 ***** válasza:
Mind egy melyik op rendszert indítod az E particiót mindkettőről tudod használni.
2014. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:

@levis56:

Lehet, hogy én nem látom át a problémát? Én azt gondoltam, hogy C és D is látja egymást, csak épp a választástól függően hol ezen, hol amazon indul el a rendszer.

2014. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 levis56 ***** válasza:
Nekem is win 7-win 8 van,3 partició,a két rendszer közösen használja a harmadik particiót amin adatok filmek telepítő fájlok stb vannak. Gép bekapcsolásnál mind egy melyik op rendszert választom a menüből mindkettőről elérem az E meghajtót.
2014. nov. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek jár a zöld!:D
2014. nov. 15. 17:50
 6/6 levis56 ***** válasza:
A win intétőben megtudod nyitni a másik op rendszer fájljait is
2014. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!