Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az online rulett algoritmus...

Az online rulett algoritmus nagyon bonyult? Meglehet fejteni egy online rulett algoritmusát vagy annyira bonylult hogy nem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezalatt mit értesz?...


Hogy megtaláld, milyen sorrendben sorsolják ki a számokat?


Persze, pár milliárd húzás után biztosan megtalálod benne a sorrendet, hogy mi alapján csinálja :)

2014. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem pont a számok sorrendjét mert az nyilván nehezebb,színekre koncentrálva inkább egyszerübb lenne.Hányszor jön pl a piros vagy a fekete és milyen ütembe váltogatja a színeket.Ezt szerintem egyszerübb megfejteni.
2014. nov. 20. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Math.random();
2014. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Reiber Péter ***** válasza:

Ne haragudj, kedves kérdező, de bolondsággal ámítod magad.


Egy rendszertelen számsorban rendszertelen a szin is, ha nem tudod a következő teljes értéket megjósolni, hogyan tudnál egy szint?


Mondjuk kettes számrendszerben (ahol csak 1 és 0 van) az is ugyanugy egy számmal leírható, sőt ha egymás után írod felfogható egy nagyobb érték egyetlen helyiértékének.


001010011100010111110000011010101110101000101010100001110101 stb


Az életed vagy az egész civilizáció létezése alatt sosem ismétlődik és nincs benne semmiféle általad visszafejthető rendszer.


Hidd el, ha ugyhiszed van és sejteni véled...ezek képzelődések.


Olyan egyszerű agyi csalódások, minthogy arcokat látunk bizonyos mintákban, vagy hasonló.


Tudom, hogy nehéz, sokan egy életen át rabjai a kapcsolódó rögesztméiknek, még nagyon okos emberek is sajnos.


Nem is próbállak igazán meggyőzni, nagyon durva dolgokkal irhatnám tele ezt a kérdést, és nem tudnád követni, de azért megpróbáltam, hátha még nem teljesen vesztél el.

2014. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 15:45


Köszönöm a válaszod!

Nem nem vesztem el,pontosan azért kérdezem,mert kiváncsi vagyok a véleményekre,nem is értek komolyan a számitógépekhez,vagy programokhoz.A kérdés azért jutott eszembe,mert találtam a youtobon egy videot,amit nem akarok elhinni.Egy srác online rulettozott,és a felvételen egymás után vagy 50-szer eltalálta a számokat.Én sem akarom elhinni,azért is tettem fel ide a kérdést,mert gondoltam ide járnak nálam okosabb emberek is,akik esetleg képbe vannak ezen a téren.

Szóval persze a video össze is lehetett vágva,de nem úgy tünt.

2014. nov. 20. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Reiber Péter -> 👍👍👍👍👍

🙌

2017. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!