Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e olyan szoftver,...

Létezik-e olyan szoftver, aminek segítségével a telefonom érintőképernyőjét a számítógépen keresztül tudom használni?

Figyelt kérdés

Teljesen tönkrement a készülék, nem lehet használni egyáltalán, és van rajta egy olyan alkalmazás, ami egy jegyzettömb, és konkrét fájlt nem csinál, hanem benne hagyja a telefonban, és valahogy ki szeretném menteni a jegyzeteket.

Valamiért augusztusban végeztem mentést rajta utoljára ennél az alkalmazásnál, és azóta azért készült több fontos jegyzet is...


Köszi minden megoldási lehetőséget előre is.


2014. nov. 23. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy csomó érintőképernyős telefonba lehet USB-s egeret illetve billentyűzetet dugni, azt a 150 forintot megéri az átalakító kábel, próbáld ki, hátha neked is szerencséd van.
2014. nov. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen létezik vezeték nélkül interneten keresztül bírod irányítani vele akár gépről a telefont vagy telefonról gépet a program neve: Teamviewer
2014. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, köszönöm, de ismerem a programot... egyedüli probléma már csak annyi, hogy ahhoz szükséges volna látnom a telefon képernyőjén, hogy mit írok be és hova.

Meg tudnom kéne kapasbol, hogy merre van a program helyileg a telefonon, stb., mert mint mondtam, nem lehet a telefon képernyőjét használni.


Szóval igen! Jó a gondolat - csak vállami olyasmi program kéne, amivel kapásból látom a képernyőt... :/

2014. nov. 26. 19:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy gyakorlatilag be akarsz távoli asztalozni a telefonodra?
2014. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Ha USB-n keresztül látod a telefon (külső) tárhelyét, megpróbálnám szimpla képernyőmentéssel (általában Bekapcsológomb és Hangerő Le hosszan együtt), a gombnyomás után látszik a mentett kép Screenshot(?) mappában.


De vannak itt komplexeb megoldások is (Sajnos a legtöbbhöz valamit kell a telefonon "nyomkodni". Ha telepíteni nem is, de az USB fejleszői módot általában be kell állítani).

Képernyőkép mentés USB kábellel:

[link]

"Élőkép" USB-n keresztül:

[link]

Az AirDroid, Teamviewer stb. programokhoz kliens-t kell telepíteni, ami jelen helyzetben szinte lehetetlennel határos.


Ha egyáltalán nem reagál az érintőképernyőd, kikerülheted párszáz forintos OTG kábel + USB egér segítségével.

2014. nov. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!