Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gondolkodni jó! Digitális...

Gondolkodni jó! Digitális tananyag - "Hiba a lapon található parancsprogramban! " Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akárhogy szeretném elindítani a fenti programot mindigez a hibaüzenet fogad:

Hiba a lapon található parancsprogramban!

Sor: 24

Karakter:1

Hiba: Ez a művelet nem hajtható végre a kijelölt fájllal, mert nincs hozzá alkalmazás társítva!

Kód: 0


A program egy darabig elindult, de csak ha pen drive-ról futtattam, de most már úgy sem akar! ActiveX engedélyezve van!

Válaszokat előre is köszönöm!


2014. nov. 24. 11:09
 1/5 Szirty ***** válasza:

Az üzenetből úgy tűnik, hogy meg akar nyitni egy file-t a gépeden, de nincs telepítve az a program neked amelyikkel azt meg tudná tenni.

Ez bármi lehet, pl Acrobat PDF olvasó. Akkor lehetne pontosabbat mondani ha tudnánk milyen file-ról van szó.

2014. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A program a dokumentáció szerint Internet Explorert használ, az pedig telepítve van. Gondoltam arra, hogy esetleg azért nem jó, mert csak a 8-as verzió volt fenn a gépen, ezért frissítettem egy 11-re. További infó pedig csak annyi, hogy az ActiveX engedélyezve kell legyen. Ez is megvan, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok.
2014. nov. 24. 14:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Az igazi kérdés azt hiszem annak kellene, hogy legyen, hogy igazából ez a program melyik ActiveX-vezérlő telepítését igényli?
2014. nov. 25. 10:09
 4/5 anonim válasza:
Igaz viszonylag régi kérdés, de nagy eséllyel én is ebbe a hibába futottam bele. A fájl kiterjesztése amelyet nem tudott megnyitni az IE *.flp, ennek kiderítése nem vezetett rá a hiba okára. A megoldása az ActivInspire szoftver feltelepítése volt.
2015. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az Active Inspire fel van telepítve, de sajnos nem oldja meg a problémát! :-(
2015. máj. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!