Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Illegálisnak számít, ha...

Illegálisnak számít, ha Fedora Linux rendszeren Virtualboxon tört windows 7-et futtatok? Fedoraban nem tehetnek árt a wines vírusok?

Figyelt kérdés
7 évvel ezelőtt használtam utoljára windowst , utána mac-et használtam , majd idén szeptemberben váltottam linuxra. Sajnos kényszerűségből használnom kell néhány wines programot , a wine pedig nem jó ehhez. A gépem erős , nem lesz gondja a virtuális rendszerrel (8 gb ram)Sajnos nincs eredeti win7-em , csak xp van , de azt már nem használnám mert elavult.

2014. nov. 24. 16:38
 1/3 A kérdező kommentje:
* Fedoraban nem tehetnek kárt a wines vírusok?
2014. nov. 24. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a Microsoft EULA-ja nem tesz különbséget fizikai és virtuális gép között. A Microsoft szemszögéből még a Wine is jogilag ingoványos.
2014. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
u.i.: ha használnod KELL, akkor ebből egyenesen következik, hogy megéri megvenni, mert vagy pénzt keresel vele, vagy olyat tanulsz vele, amivel pénzt fogsz keresni. Semmilyen más esetben nem áll mögötted senki ostorral, hogy neked a Windowsos programot KELL használnod, nem egy Linuxos ingyenes alternatívát.
2014. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!