Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A five nights at freddy's-nek...

A five nights at freddy's-nek mi a története?

Figyelt kérdés

2014. nov. 24. 17:13
 1/10 anonim válasza:
100%
A játékban egy éjjeli őrt alakítasz. Ugyanis meghirdették az újságban, hogy őrt keresnek a "Freddy Fazbear's Pizza" nevű pizzázóba. A helyszínen már egy tábról nézheted a bekamerázott szobákat. A lényeg, hogy ne halj meg mert 4-5 aranyos állatbőrbe bújtatott robot akar megölni. Nem szándékosan, ugyanis azt hiszik rólad, hogy csak egy félig befejezett "robot" vagy akin nincs "borító" így beleakarnak téged is tuszkolni egy állatjelmezbe. Ez nem is lenne baj csak a jelmezt különféle drótok, gerendák szegélyezik amibe ha belebújtatnak akkor halálos sebeket szerzel.
2014. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. dec. 12. 22:52
 3/10 Xplode8 válasza:
67%
Igazábol ez igaz, csak így meg van cáfolva hogy miért a képedbe ugranak és miért van néha az a bevillanás. De mondom hogy ez IGAZ...csak a magyarázatot nem tudom ezekre
2014. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt igazából én sem értettem. De hát ez egy horror játék...Ami félelmetes akár értelme sincs, belerakják.
2014. dec. 14. 19:29
 5/10 Xplode8 válasza:
Horror logikus :D
2014. dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ez a játék igaz történet alapján készült! igazibol is létezik a Freddy's fazbear's pizzázó! keress rá a neten! de azt a pizzázót már bezárták! és így készült a játék!
2015. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 AliceMadnessReturns válasza:
Ismered a sztorit? Az nagyon durva! Golden Freddy-nek van a legtöbb köze hozzá! :)
2015. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én tudom. "1948-ban volt egy gyerek szülinapja a Freddy's fazbears pizzasban lecsúfolta foxyt és 10cm leharapott a fejéből a szülinaposnak.A lila őr meg hívott gyerekeket és megöltette és bele tette a bábúkba. a lila őrt meg lecsukták.és te egy új őr és a telefonban dumál 4 óráig a lila őr . és megakarnak ölni A bábkúk remélem tetszett a szöveg
2015. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt van:

[link]

2015. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
p.davidka300 a link működik a fájl nem!
2015. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!