Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az autodesk 3ds max programot,...

Az autodesk 3ds max programot, hogyan kell eltávolítani?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy Ncore-ról leszedtem egy 3ds max-ot és nem tudtam feltenni mert kihagytam egy lépést. Ezért el akartam távolítani, de sehogy nem sikerül. Regeditből töröltem meg minden. Leszedtem az Iobit uninstallert is de az se segít mert a gép úgy látja mintha fel lenne telepítve. Van erre valami módszer?

#eltávolítás #probléma #számítástechnika #3DS MAX #Autodesk #modellező #modellező program #probléma eltávolítás közben #informatikai szoftver
2014. dec. 2. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, fel kell installálni demóban, utána pedig uninstallálni.
2014. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne írj privátot, b**dmeg!

Installáld fel a 3ds maxot, nem kell feltörni.

Uninstalláld a 3ds maxot.

Ha ez nem megy, kapcsold ki a gépet és vidd vissza a boltba, és mondd meg, hogy még nem vagy kész rá, hogy számítógéped legyen.

2014. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Az a baj, hogy a demót is úgy látja. Köszönöm szépen a kedves válaszokat..
2014. dec. 2. 16:47
 4/4 csetenyimatyi válasza:
Vidd szerelőhöz :3
2016. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!