Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudnám csökkenteni a...

Hogy tudnám csökkenteni a Windows 8.1 lemezhasználatát?

Figyelt kérdés
Úgy van megoldva a Multi-Boot, hogy egy merevlemez fel lett osztva két részre. Az egyik partíción a Win7 van a másikon a 8.1, de a 8.1 kb. 10-15 perc után hajlamos 100%-os lemezhasználatra. Ez mi miatt van, esetleg mivel javítható?

2014. dec. 4. 17:45
 1/2 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt xp-n! Valószinüleg a hangkártya folyamata lassitja. Xp-n shwot.exe volt . az egesz gep lassú volt. állandóan kikapcsoltam felgyorsult a gép, de hng nem volt rajta. nézd meg, érdemes-e kikapcsolni vagy egy újra telepités is jó lenne, nem azzal a hangkártya illesztőprogrammal, amit most használsz. énis letöltöttem újra és semmi baja. :-)
2014. dec. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam a System okozta a problémát, mindig az volt a csúcson. Mióta csak filmeket nézek a 8.1-en pár napja, azóta nem tapasztaltam, talán csak ma. De csak két videó váltása közt volt kicsit akadósabb.
2014. dec. 12. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!