Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az μTorrent azt írja,...

Az μTorrent azt írja, hogy "a port nincs nyitva (csak letölteni tudsz) ". Hogy tudom megnyitni a portot?

Figyelt kérdés

Az előbb mértem sebességtesztet és ami rögtön szembetűnő volt, hogy az előbbi üzenetet írta ki. (kép is van)

[link]


Egyébként fut 10 db torrentem és az is gyanús volt, hogy már egy jó ideje semmi visszatöltés.

Hogy tudom megnyitni a portot?



2014. dec. 14. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Megnézted a Gyik-et és a portforward.com-ot, mielőtt idejöttél feleslegesen kérdezősködni? Gondolom, nem, mert akkor nem jöttél volna ide okosat kérdezni.
2014. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen. Megnéztem, de a GYIK -en angolul van, portforward-hoz meg nem értek.

Ez az oldal pedig pont azért van, hogy ha valaki valamit nem ért/nem tud akkor kiír egy kérdést és elvileg segítenek, de ahogy elnézem te ahelyett, hogy segítenél, inkább flegmán belémkötsz...

2014. dec. 16. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Azért kötöttem beléd flegmán, mert a gyik-ben és a portforward.com-on képekkel illusztrálva ott van, hogy mit kell csinálnod, és ezért felesleges kérdést feltenned. Ha annyira nem tudsz angolul, hogy azt nem tudod megcsinálni, akkor mi sem tudunk segíteni.
2014. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most megnéztem még egyszer a portforward.com -ot, de még a routerem megfelelő típusa sincs fent.

Kiválasztottam egy hasonlót, azon belül az Utorrent -et.

Csak annyi, hogy az a router mégsem olyan, mint az enyém, hanem egészen más...

Észrevettem, hogy van ott az oldalon egy olyan progi, ami automatikusan portforward-olja a routert. Csakhogy nekem nem statikus az IP-m.

Azt is megláttam, hogy ezzel a programmal lehet statikus IP-t beállítani, de mikor ki kell tölteni ott egy táblázatot mindenféle IP-t meg kódot kér, amit fogalmam sincs hol tudok megnézni.

Most már csak ebben kéne segítség és akkor talán sikerülni fog...

2014. dec. 17. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!