Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani egy hatékony...

Tudnátok ajánlani egy hatékony keresőprogramot?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy van e olyan program vagy egyéb lehetőség, amivel tudnék keresni becsomagolt rar fájlok között, hogy ne kelljen kibontogatni mindet, mivel egy mappában elég sok gyűlt össze és elég nagy méretű is, szóval ezt meglehet valahogy oldani, hogy úgy keressen hogy ne kelljen kibontani semmi?

Erre kéne egy ilyen program ha van, vagy van e valami lehetőség win7 keresőrendszerén belül, amit belehetne állítani, hogy így keressen?!!



2014. dec. 16. 11:45
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Totalcommander (mint svájci bicska) tudja. ALT+F7 a keresés, beirod, hogy mit szeretnél keresni (pl. *.txt) aztán bepipálod "Tömöritettben (mindegyikben, kivéve UC2)"


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ...és lenne még egy kérdésem. Ha tudom azt, hogy a tömörített fájlban mi a mappa nevének egy része, igaz nem a lényeges részére emlékszem, de tudom, hogy a rar fájlban két mappa volt, a végükön PART 01 és PART 02 szöveggel, akkor azt úgy kereshetem, hogy alul a "Szöveg" részlegbe ezt beírom, hogy PART 01 v. 02, ill. az "Amit keres" részhez kell írni valamit, ha mappát keresek???
2014. dec. 16. 13:15
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


A szöveghez csak akkor kell valamit irni ha fájlon "belül" szeretnél keresni


Pl. van egy csomó szövegfájlod és valamelyikben volt egy szó amit szeretnél megtalálni, akkor beirod az "Amit Kereshez" : *.txt (Szövegfájlok).


A "Szöveghez" teszel egy pipát és beirod a szót amit keresel (pl. merevlemez). Eredmény azon fájlok listája amiben szerepel a merevlemez szó.


Ha mappákat vagy fájlokat szeretnél keresni akkor mindig az "Amit keres"-hez kell beirni a dolgokat, a fent emlitett esetben én ezt irnám : *part*.*


Megkeres minden olyan fájlt és mappát amiknek a nevében valahol (mindegy, hogy hol szerepel a "part" kifejezés)


Sok sikert.

üdv.

2014. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, sikerült, keresi azokat a fájlokat amelyekben szerepel a "part" szó, most már csak idő kérdése. Még egyszer köszi!
2014. dec. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!