Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program lenne jó...

Melyik program lenne jó kezdőknek animáció készítéshez? Lehetőleg legyen lehetőség saját hangom felvevésére?

Figyelt kérdés

Tehát nem néma animációt szeretnék készíteni, hanem belebeszélek a mikrofonba, és azt mondja a karakter. Abszolút kezdő vagyok, de felnőtt koromban animátor szeretnék lenni. (A pivot-ot már ismerem)


Köszönöm szépen a segítségeket! 15/F



2014. dec. 16. 20:29
 1/2 tabaki ***** válasza:
2014. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

A hangodat felveheted a rendszered hangfelfevőjével vagy az Audacityn keresztül, utóbbival vághatod, effektezheted is. A szájmozgás hangra illesztésének keresőkifejezése a "lip sinc", esetleg "lip sync", segítségedre lehetnek benne például a következő szoftverek (én nemigen próbálkoztam velük, ezért magadnak kell őket kitapasztalnod):

[link]

[link]

[link]


Az Audacityt és az MP3-mentéshez szükséges LAME enkódert innen töltheted le (mivel eszedbe sem jutott megemlíteni, feltételezem, hogy Windowsod van...):

[link]

2014. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!