Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Le töröltem a Wacom érintőpad...

Le töröltem a Wacom érintőpad szoftverét és elszállt az egerem. Normális ez? Mi történhetett? Az egér most egyáltalán nem működik a rendszer futtatása közben. Gép újra rakáson kívül van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 09:21
 1/3 A kérdező kommentje:

BIOS-ban működött amúgy.

De másik USB portba csatlakoztattam, és utána feltette újra a drivert vagy mi.. és utána már ment. Pedig szórakoztam a csökkentett móddal meg minden.. :D

2014. dec. 17. 09:26
 2/3 Drone007 ***** válasza:

Ez a vezeték nélküli egereknél fordul elő általában.

Ha ilyen előfordul az is segíthet, ha az eszközkezelőben (win) eltávolítjuk az egér eszközt (valószínű, hogy valami ismeretlen usb átviteli eszköznek írja), majd újrakerestetünk vele plug&play eszközöket, és meg fogja találni az egeret. (Ez más usb-s perifériákkal is működhet!)

2014. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézzük, már lassan 1 éve vezetékesként használom a Razer Mamba 2011-esemet. Így nem tudom, hogy miért, de a lényeg, hogy működik. :D
2014. dec. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!