Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért vibrál a képernyő LCD...

Miért vibrál a képernyő LCD monitorokon videólejátszáskor?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta keresem rá a választ, mert nagyon zavaró kezd lenni. Mintha a fehéregyensúlyt álligatná automatikusan, akárhányszor vált a kép. És valamikor nem tudja időben beállítani és elkezd sűrűn váltogatni egy sötétebb és egy világosabb verzió között. Gyakorlatilag minden player csinálja. De csak LCD képernyőkön. Az analóggal nem volt ilyen baj. Mi lehet ez és hogyan tudom kikapcsolni? Nektek is volt/van ilyen? Előre is köszi a válaszokat?
2014. dec. 17. 18:31
 1/3 totolala ***** válasza:

Miféle vibrálásról van szó?


nem esetleg csíkozódik?

A kábelek rendesen be vannak dugva?

Nekem pl volt, hogy a TV-m a PC-re volt rákötve és a KOAX kábel zavart be és fehéren csíkozódott.

2014. dec. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem. Mintha a fehéregyensúlyt magától probálná beállítani. Minden egyes váltáskor optimalizálja a képet. Minden kábel rendesen be van dugva. De ez kizárólag media playereken csinálja. YouTube, netes filmek, videók nem vibrálnak. Tehát valami általános videólejátszási beállítás lehet magában a Windows-ban.
2014. dec. 17. 19:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Úristen, de vak voltam. Persze, hogy az illesztőprogram csinálja. Amikor analóg monitorom volt, másik gépem is volt NVIDIA-val. Most AMD-m van és van egy opció, hogy dinamikus kontraszt. Az vibráltatta a videókat. Azért köszi!
2014. dec. 17. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!