Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android + ePSXe + Xbox 360...

Android + ePSXe + Xbox 360 kontroller?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most vettem meg életem első tabletjét, ami egy WayteQ XTAB-7Q GPS, rajta Android 4.4 Kitkat-el. Járt OTG kábel is a cucchoz és persze felraktam a kedvenc ePSXe PlayStation emulátoromat, amivel tökéletesen lehet játszani... épp csak szeretném használni hozzá a vezetékes Xbox 360 kontrollerem. Amit bedugok a tabletbe és villog is a gyűrű, ahogy kell (netes videók alapján), de az emulátornál mégsem tudom beállítani, hogy ezt használja... csak valamilyen M betűs cucc választható, ami nekem nincs és a virtuális joystick, amivel nem túl nagy élmény játszani.


Ötletek?



2014. dec. 22. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdetben küld el a videót amit láttál hogy hogyan kell csinalni

másrészt M az menü szokott lenni nbézd meg a tabletten hogy van-e M módot is jelenthet

amikor be dugod ne mirja hogy új eszköz harver stb valami

2014. dec. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nem küldtem videót, mert mindenhol az van, hogy rádugja OTG kábellel a kontrollert és egyszerűen csak működik a cucc. Nekem módosítatlan 4.4.2-es Kitkat van rajta és amúgy valami segédprogram fel is ismerte, lehetett próbálgatni a gombokat, analóg karokat, ravaszokat... deee a játékok mégsem ismerik fel. (próbáltam GTA3-al is)


A led kör csak villog vele.

2014. dec. 25. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!