Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan telepítő program...

Torro kérdése:

Van olyan telepítő program ami tartalmazz az összes telepítendő fájlt vagy letölti azokat (ami nekem kell), ha újra telepítem a windows 8-at?

Figyelt kérdés
Windows 8-at szeretném újra telepíteni és olyan programot keresek ami tartalmazza illetve megkeresi azokat a programokat amit fel szeretnék tenni (pl. driverek, total commander, winamp, kodekek, video lejatszók stb), egyesével ezek macerásak lennének de ha a van ilyen program akkor ezzel könnyebb lenne. Ha van ilyen program akkor légyszi valaki írja meg. Köszi

2014. dec. 23. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ezzel:

[link]

2014. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 T/Z ***** válasza:

Pedig ezeket ajánlatos manuálisan feltenni.


Már csak azért is, mert ha csinálsz is egy olyan telepítőt, ami felrakja őket telepítés után, az pillanatnyilag lehet, h jó megoldás, de legközelebb már elavult verziójú programok kerülnének fel, mivel ezek többnyire rendszeresen frissülnek, viszont minden egyes telepítés előtt friss verziókkal ellátott telepítő készítése meg tovább tart, mintha a telepítés után felrakosgatod őket.

Amúgy is be kell állítgatni néhány programot telepítés után, úgyhogy jobb, ha manuálisan csinálod.


Nekem pl. van egy pendriveom, ezen tárolom azokat a programokat, amiket telepítés után fel kell tenni, így sorban végighaladok a listában, és ami kell, azt felrakom. Nem tart ez olyan sokáig.


Időnként meg frissítem a pendrive tartalmát, bár sok programból nem feltétlenül kell a legfrissebbet használni.

2014. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat tudtam hogy van ilyen program csak a nevét felejtettem el ez Ninite vagyis telepítő oldal.
2014. dec. 23. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!