Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ITunes, iMessage és Safari...

Bármimás kérdése:

ITunes, iMessage és Safari Windows 7-re. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Windows 7-em és iPhone-om van. iTunes-ból találtam olyat ami kompatibilis, viszont Safariból és iMessage-ból még nem. Ezeket hol tudom megbízható forrásból letölteni vagy megkeresni? Google-ban találtam 1-2 linket de azokban nem voltam biztos (ami a biztonságot illeti) ezért szeretném olyan segítségét kérni aki használja is őket, és van tapasztalata ilyen téren.

Köszönöm előre is a választ!



2014. dec. 23. 16:02
 1/2 anonim válasza:
windowsra nincs iMessage... iTunes van, a safarit meg már nem fejlesztik és csak valami régi verziója van windowsra
2014. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

iMessage nincs Windowsra, és belátható időn belül nem is lesz (a titkosított egyéni protokoll miatt) - nem érdemes próbálkozni vele


a Safari fejlesztését is évekkel ezelőtt befejezték, tehát gyakorlatilag nincsen


ha Apple szoftvereket akarsz használni, akkor vásárolj Apple terméket - elég világos a cég filozófiája

2015. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!