Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a metin2world-öt,...

Letöltöttem a metin2world-öt, és amikor el akarom indítani, akkor vagy 3 óra mire betölti. és amikor végre be adja, akkor rögtön ki is lép, és bead egy ablakot tele kérdőjelekkel. Az miért van? :/

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm :D

2014. dec. 27. 22:36
 1/3 tabaki ***** válasza:
Nem valami highly compressed hülyeség? Csak, mert a tünetek eléggé emlékeztetnek rá. Mekkora a letöltött fájlod?
2014. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a problémám.

2014. dec. 28. 08:12
 3/3 tabaki ***** válasza:

Süsd meg, a konzolablaknak csak a látható részén is három szükséges fájlt hiányol, és gyanúm, hogy ez csak része egy hosszabb felsorolásnak. Ezek után az követelne magyarázatot, ha működne. Az ablak kérdőjeleinek is valami adathiány vagy -sérülés lehet az oka, de az egész csak annyira érdekes, mint a viccbéli kitépett lábú bolha süketsége. Ha még akkor is csinálja, amikor majd a program épségben meglesz mögötte, érdemes lesz morfondírozni rajta, addig nagyon mindegy.

P.S.: Ahhoz képest, hogy nyersen rákérdeztem, és a privát kérdésedre szokásomtól eltérően válaszolva egy hosszú fogalmazványban is taglaltam a jelentőségét, éppen rászánhattál volna még három szót a tömörített fájl hosszára. Egyébként pedig, nem mondom, hogy itt a helye egy ilyen linknek, de tényleges magyarázatot meg csak akkor kapsz itt bárkitől, ha tudjuk, hogy egyáltalán mit töltöttél le.

2014. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!