Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy LG 42LB730V tv-m, ami...

Thomas5000 kérdése:

Van egy LG 42LB730V tv-m, ami hálózaton keresztül nem játszik le bizonyos videókat! (Ha USB-re rakom rá, akkor gond nélkül játssza ezeket a fajta filmeket is)?

Figyelt kérdés

Any Video Converterrel csinálom ezeket az mp4 file-okat, és valahogy nem tetszik neki! Már rengeteg programot próbáltam (serviio, lg share, lg cloud), de egyiknél sem megy! Tehát nem a programmal van a gond! Még egyszer mondom, ha USB-n dugom rá a tv-re gond nélkül játssza, szóval nem kodek problémáról van szó, na de akkor miről?


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. dec. 28. 14:49
 1/4 T/Z ***** válasza:

Mekkora bitráta az amit már nem játszik le?


Gondolom 1.5gigás mkv-t azt viszi, de a 10+ gigás HD-ket már nem.

2014. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2000 bitarányt állítok be.


Igazából van egy Sony camerám, ami kazettára rögzít, és azt veszem át először firewire kábelen keresztül, movie maker programmmal a gépemre. Ezzel az a baj, hogy brutálisan nagy méretű avi file-ok ezek, és muszáj tömörítenem Any video converterrel.


mp4-be csinálom:

Videó kodek: x264

Videóméret: 480x320

Videó bitarány: 2000

Videó képkocka arány: 25

Kódolási menet: 1


így a mérete jóval kisebb lesz, és a minőség még elfogadható számomra!


Én kodek problémára gondoltam, de ha usb-n dugom rá a tv-re, akkor simán játssza! Ezért nem értem a dolgot...

2014. dec. 28. 15:20
 3/4 A kérdező kommentje:
A legnagyobb file mérete is 400 MB alatt van...
2014. dec. 28. 15:20
 4/4 A kérdező kommentje:
De egyébként a HD filmeket is simán viszi, amiket letöltök... (Azokkal van csak baja, amit én csinálok)
2014. dec. 28. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!