Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetném le a régi...

Hogyan törölhetném le a régi Windows 7-et az új mellől?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. 3 nappal ez előtt újratelepítettem a számítógépem. Addig 32 bites windows volt rajta de a ram miatt szükségem volt a 64 bitre. Egyéni telepítésre mentem remélve hogy leformáz minden partíciót, de nem így lett. Manuálisan töröltem le mindent telepítés után amit csak tudtam. Az új win f partíción van. A régi c-n volt és még mindig ott vannak a fájljai amiket nem tudok letörölni. A gép működésével igazából semmi gond nincs de aggaszt hogy ott a régi, plusz mikor bekapcsolom a gépet, választanom kell a két windows közül és mindkettő neve windows 7 XD, a hely felszabadításról nem is beszélve. Szóval röviden annyi a kérdésem hogy hogyan tudnám eltávolítani a 32 biets win-t. Köszönöm előre a válaszokat

2015. jan. 4. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Indítsd újra az installt, és az egyéni telepítésben irtsd le az összes partíciót! Mármint ha összesen 1 vincsid van. Az tuti, hogy letöröl mindent, és nem kell választani sem, és a c:-n lesz a Windows is.
2015. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!