Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom egy zeneszámból...

Hogyan tudom egy zeneszámból kivenni a trombitát?

Figyelt kérdés

Vannak számok, amiket nagyon szeretek, de a trombita hangját nem tudom megszokni, ezért arra lennék kíváncsi, hogy van-e rá valami módszer, hogy kiszedjem a trombita hangját.


Audacity-t használok jelenleg, de ha mondtok más programot, letöltöm.


2015. jan. 4. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: sehogy.
2015. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd ki a trombita elől a pipát...:)
2015. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha jobban bele gondolunk, talán a közel, vagy inkább a távoli jövőben valóban egyszerű lesz a jelenlegi problémádra a válasz. Hiszen igény az lenne rá, többen is tettek fel hasonló kérdést, de jelenleg a feledat nem megoldható. El tudom képzelni, hogy talán 10-20 év múlva a zenék több hangsávban lesznek elérhetőek, vagyis külön szedve hangszerekre, és énekre. Ez biztos nem lesz olcsó mulatság, viszont akkor már pofon egyszerű lesz a nem kívánatos hangszer hangját kivenni a zenéből, lehet, hogy elég lesz valóban csak egy pipával elintézni.De ma még nem tartunk ott, ma is vannak ugyan többsávos hang anyagok, gondolok itt a filmekre, de ott sincsenek külön szedve a hangszerek. Szóval még várni kell...
2015. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem akartam még egy ilyen kérdést feltenni a hatszáz másik mellé, gondoltam is, hogy már van ilyen kérdés, de hiába kerestem, nem találtam. De ahogy az enyém kikerült, egyből ajánlotta a többit. Azért még próbálkozok :) Odáig már eljutottam, hogy szinte csak a trombita hallatsszon :/ már csak ezt kéne megfordítani XD
2015. jan. 6. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!