Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome újratelepítése...

Google Chrome újratelepítése vagy frissítése?

Figyelt kérdés

Felhívtam a szolgáltatót, mert lefagyott a Google Chrome. Azt mondták hogy tegyem fel újra, vagy frissítsem. De egyiket sem tudom hogy kell. Hogyan kell frissíteni vagy újrarakni ?

Windows 7-em van, és Digi a szolgáltató


2015. jan. 7. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értek a Win7-hez, de alapból fent kellene lennie az Explorernek ami a Windows böngészője, azt indítsd el, automatikusan fog kapcsolódni a nethez... Legalábbis az XP-én így működik.........
2015. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Vezérlőpult-Programok, megkeresed a GoogleChrome programot, majd eltávolítás. Utána újra feltelepíted, mondjuk innét:

[link]

Ha rendesen működik ezután, akkor minden OK.

Ha esetleg mégsem, akkor az eltávolítás után megkeresed a programok között, és az ottmaradt mappát is le kell törölni, manuálisan. Sőt, esetleg a Registryből is törölni kell a maradékokat. De ez utóbbira csak akkor van szükség, ha a sima telepítés nem oldja meg a problémát.

2015. jan. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Brenya ***** válasza:

A kérdés inkább az,hogy mitől "fagyott" le.

Itt van minden ami kell: [link]

Ha valami nem stimmel írhatsz privátban(vagy itt). A szolgáltatótól meg ne sokat várj.

2015. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!