Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FONTOS! Valaki segitene?

FONTOS! Valaki segitene?

Figyelt kérdés

Par nappal ezelott letoltottem egy microsoft office csomagot(word excel power point stb..) egy darabig ez mukodott is aztan miutan par munkamat lementettem nem tudtam tobbet dolgozni benne mivel azt irja ki hogy zarolva van.

Probaltam ujra letolteni hatha mukodne...de az sem segit. Mit tehetnek?



2015. jan. 14. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg tudod vásárolni például.
2015. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
2015. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tabaki ***** válasza:
Vagy: [link]
2015. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az appache open office-t letoltottem de viszont az lenne a kerdesem hogy az teljesen megfelel a wrd-nak? tehat hogy ha en egy munkamat elkuldom valakinek akinek ninc sopen office a gepen akkor o azt meg tudja nyitni ?
2015. jan. 14. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
ha MS. Office fájlformátumába mented a dokumentumot (Mentés másként.... doc, ppt, xls formátumot választod ki) minden további nélkül meg tudják nyitni MS. Office alkalmazással is.
2015. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

Eszközök ⇒ Beállítások ⇒ Megnyitás és mentés ⇒ Általános ⇒ Mindig az alábbi formátumban mentse:

Ha úgy jobban tetszik, itt beállíthatod alapnak a fölötte kiválasztott Dokumentumtípusnak megfelelő MS-Office formátumot, ezután úgy használhatod a programot, mintha MS-Office volna.

2015. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!