Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Xbox 360on hogyan tudok...

Xbox 360on hogyan tudok multiplayeren jatszani?

Figyelt kérdés

#Minecrafton?
2015. jan. 17. 13:13
 1/5 anonim válasza:
Elösször is csatlakozni kell xbox live-hoz,ehez internetkapcsolatra van szükséged.Majd meg kell venni az xbox live goldot.Három fajta közül lehet választani: 1hónapos, 3hónapos vagy 1 éves.Meg lehet venni ott az xboxon is, de akkor meg kell adni a kártyaadataidat, szerintem inkább vedd meg dobozosan ekkor kapsz egy kódot és azt kell beirni
2015. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez stim meg is van a gold előfizetés..csak nem tudom, hol kell a jatekban, vagy máshol beállítani...és meghivni barátokat...és játszani..csatlakozni..ezt letudod írni?
2015. febr. 1. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Minecrafton!!!ez a lényeg!!!!:-)
2015. febr. 1. 16:53
 4/5 anonim válasza:
Aktiváltad már a kódot?
2015. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze...más jatekokon tudok jatszani onlineon..sot toltom is le az aktualis gold jatekokat...de a minecrafton nem tudom hol kell beallitani, csatlakozni a szerverhez...
2015. febr. 6. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!