Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyha van egy XP op. Rendszer...

Hogyha van egy XP op. Rendszer 'C' meghajtó mentésem Acronis által külön pendrive-on, de?

Figyelt kérdés

...én mindent formázok a gépen és újra telepítem az XP-t CD-ről úgy, hogy megváltoztatom a partíciók méretét és darabszámát, majd utána az új XP op.rendszer alatt visszaállítom a korábban lementett 'C' meghajtómat, akkor a partíciók hogyan változnak?

Az Acronis csak a 'C' meghajtó tartalmát állítja vissza az új partíciók méretétől és darabszámától függetlenül?


Pl.:


Jelenleg ezek a partícióim vannak:

C (a rendszer ezen van)

D

F


(formázok mindent)


XP op.rendszer újratelepítésekor beállítom, hogy csak ezek a partícióim legyenek:


C (erre tervezem újratelepíteni a rendszer)

D


(mivel itt már F nem lesz, így változik C és D partíció mérete)


Miután feltelepítettem az új XP op.rendszert, fogom és Acronis által visszaállítom a korábban mentett C meghajtót az új XP op.rendszeren belül.


Mi történik?


2015. jan. 17. 13:47
 1/1 A kérdező kommentje:
.
2015. jan. 17. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!