Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom beállítani?

Hogyan tudom beállítani?

Figyelt kérdés
Azt szeretném beállítani, hogy mikor teljes képernyő módban játszok egy játékkal az Owerwolf írja, hogy TeamSpeak3-on épp ki beszél. Pár havert megkérdeztem, nekik ahogy feltelepítették egyből mutatta, nálam nem. Ha valaki tudna segíteni akkor legyen szíves. Előre is köszönöm. (ha netán linkeltek egy oldalt akkor ha lehet magyar legyen.)

#TeamSpeak 3 #Owerwolf #hogyan tudom beállítani?
2015. jan. 17. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
az overwolfból telepítetted\indítod a ts-t?
2015. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az overwolfot TSből telepítettem, viszont még nem indítottam újra a ts-t. Újra kéne? :D
2015. jan. 17. 21:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval. Újra indítottam a Team Speak 3-mat és az Overwolfot. Játék indításakor már írja az FPS-t viszont, hogy ki beszél még mindig nem.
2015. jan. 17. 21:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvan mi a hiba. Régi volt a TeamSpeak verzió. Letöltöttem egy újat, feltelepítettem a régi beállításaival és működik is. :D
2015. jan. 17. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!