Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A World of Warcraftban, miért...

A World of Warcraftban, miért van az, hogy a vadonatúj instákba tökéletesen fut 60 fps-en, a régiekbe pedig lemegy 15-re? Lenetbb --->>>

Figyelt kérdés

Ultra grafikán játszom a WoW-ot, és sohasem volt vele gond, 60 fps-el ment mindig, (gondolom az a korlát) stabilan, még a legtöbb ellenfélnél is a dungeonokban és a legtöbb videomemoriát igénylő effekteknél is... Azt nem értem, ha például ellátogatunk egy régi instance-ba például Hyal, vagy Tempest Keep, ha harcra (combat) kerül sor, akkor eszeveszettül szaggat és folyamatosan ugrál 15 és 60 FPS között... mit lehetne ez ellen tenni? vagy mi lehet a probléma?

Köszi előre is!



2015. jan. 19. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Elviekben a legújabb kiegészítőbe új karaktermodellek kerültek, tehát magasabb poligonszámúak, ami jobban izzasztja a grafikuskártyát és a processzort.

Az pedig, hogy a régi instákban szaggat, arra nincsen magyarázatom, nálam tökéletesen megy 60FPS-sel egy r9 270x-szen a játok, plusz Core i7 920 és 12giga ram.

2015. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, de épp ez az érdekes, hogy a vadiúj helyekkel semmi baj, a BC-s kiegből valókkal viszont sajnos igen,

Nálam i5 2500k, gtx 970 és 16 gb ram... nem hiszem, hogy ezzel is problema lenne... lehet, hogy egy addon arra gondoltam ami nem nagyon van kibékülve a régebbi kieggel...

2015. jan. 19. 23:19
 3/5 Csiß ***** válasza:

Akkor esetleg próbáld ki addon nélkül.Még annyit próbálj meg,hogy kikapcsolod a vsync-et.Az csinálja a 60fps korlátot wow-ban.


Nem vagyok a téma szakértője,de ehez a vid.kártyához és ramhoz nem kevés ez a proci?

2015. jan. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem az, de amugy is húzva van, így meg bőven untig elég :)

mai napig nem akasztja meg semmi :)

2015. jan. 20. 13:53
 5/5 Csiß ***** válasza:
akkor passzolom sajnos.majd ha lesz időm benézek ezekre a régi instákra.
2015. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!