Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meik az a program amelyiket a...

Meik az a program amelyiket a "magán nyomozók használnak" "a telefonra az a dolog amelyikel lehet halani a telefonos beszélgetéseket és a kamerája segitségével a környezetet?

Figyelt kérdés
a barátnőm lehet,hogy meg csal és udni szeretném,probáltam el kérni nem adja oda a mobilját.
2015. febr. 5. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van ilyen, akkor sem civil használatra találták ki. Ha szerinted megcsal, akkor a bizalomnak annyi, akkor meg minek vagy vele?
2015. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Idióta. Ilyen gerinctelen ember hogy várja el, hogy mások bízzanak benne?
2015. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
talán mert szeretem? és a bizalom,szerinted mi a jele anak,hogy meg csla a barátnőd?
2015. febr. 5. 21:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Szeretem és nem tudom mti cisnáljak,nem tudok vele egyre meni,szakitnai meg nem akarok vele meg ő se,de nem képes meg változni...
2015. febr. 5. 21:57
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Érdekes, a szeretet egy tiszta érzés, amiben bizalmatlanságnak nincs helye. Nem csak jó a melle?
2015. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt a szánalmas kérdést látva nem csak neki kéne magába nézni...
2015. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolso előtinek,nem csak a mele jó,hanem az arca szép jó a teste formás a segge hát bomba nő szőke hajal :D meg szeretem :D de hát nem tudok mit csinálni,tervezgetuk,hogy eguyt leszunk szexualis alapon,de hát ő már szerintem másal "Kavar".
2015. febr. 5. 22:11
 8/13 anonim válasza:
Van ilyen progi milyes op van a tellajan?
2015. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott kedves kérdező, hogy amire készülsz, az bűncselekmény:

"Tiltott adatszerzés


422. § (1) Aki személyes adat, magántitok, gazdasági titok vagy üzleti titok jogosulatlan megismerése céljából

a) más lakását, egyéb helyiségét vagy az azokhoz tartozó bekerített helyet titokban átkutatja,

b) más lakásában, egyéb helyiségében vagy az azokhoz tartozó bekerített helyen történteket technikai eszköz alkalmazásával megfigyeli vagy rögzíti,

c) más közlést tartalmazó zárt küldeményét felbontja vagy megszerzi, és annak tartalmát technikai eszközzel rögzíti,

d) elektronikus hírközlő hálózat - ideértve az információs rendszert is - útján másnak továbbított vagy azon tárolt adatot kifürkész, és az észlelteket technikai eszközzel rögzíti,

bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki fedett nyomozó vagy a bűnüldöző hatósággal, illetve titkosszolgálattal titkosan együttműködő személy kilétének vagy tevékenységének megállapítása céljából az (1) bekezdésben meghatározottakon kívül információt gyűjt.


(3) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki az (1)-(2) bekezdésben meghatározott módon megismert személyes adatot, magántitkot, gazdasági titkot vagy üzleti titkot továbbít vagy felhasznál.


(4) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1)-(3) bekezdésben meghatározott tiltott adatszerzést

a) hivatalos eljárás színlelésével,

b) üzletszerűen,

c) bűnszövetségben vagy

d) jelentős érdeksérelmet okozva

követik el."

Forrás: [link]


És te egy bűncselekmény elkövetésének előkészületét nyílt fórumon teszed közzé illetve abban kérsz segítséget. Nem okos döntés.

2015. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tabaki ***** válasza:

Tudod mit? Megcsal. Azt már tudjuk, hogy szereted, és nem akarsz vele szakítani. Mi a fészkes fenén változtat, ha még le is hallgatod? Tartani akarod a gyertyát?

Már úgy értem, azon kívül mi változik, hogy páros lábbal rúg ki, amikor megtudja. És nem „ha”, hanem „amikor”. Olvasd már el a kommentjeidet úgy, mintha valaki más írta volna. El tudod hinni az illetőről, hogy megvan benne a kellő fifika holmi titkos akcióra? Hogy át tudja ejteni a barátnőjét? Gondolkozhatnál egyszer az életben. Szerelmi ügyekben ez amúgy sem megoldás semmire, akkor se, ha ilyen sajátos szinten zajlanak.

2015. febr. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!