Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A "z" és "y" folyton felcserél...

A "z" és "y" folyton felcserélődik. Valaki tud segíteni ebben?

Figyelt kérdés

[link]


Most tettem újra a gépet és ezzel szivat...



2015. febr. 6. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

van egy billentyűkombináció amit lehet megnyomsz, ez a CTRL+SHIFT vagy a bal ALT+SHIFT


Gondolom ezeket nyomod meg, de elvileg ha kijelölöd ott amit a képen mutatsz el tudod távolítani.


Csak nem világos angolt akarsz vagy magyar kiosztást.

2015. febr. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a lényegi különbség a sima magyar és a 101 gombos magyar kiosztás között. Láthatóan mindkettő ott van, ezek között váltogat. Amelyik nem kell, azt tüntesd el. A sima a QWERTZ, a 101 gombos a QWERTY.
2015. febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#! Igen, ezeket ismerem. A CTRL+SHIFT az csak a magyaron belül cserél a magyar 101-esre és fordtva, míg a bal ALT+SHIFT HU-ról EN-ra cserél.

Épp ezért tettem ki a képet is, mert azt nem engedi letávolítani... Az ékezetek miatt akarom a 101-est, de azt utólag adtam hozzá, amit törölehtek is... Nem lenne baj, ha egyszre kellene csak megcserélni, de akármikor írni akarok valahova, akkor állítani kell.

Telepítékor kellett volna rögön kiválszatani? Ott felkínálta,de úgyvoltam vele, hogy ez ráér később is.


Köszönöm a válaszokat, megy a zöld.

2015. febr. 6. 09:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Azthiszem ott rontottam el, hogy telepítés során amikor kérdezte, akkor nem válaztottam ki rendesen csak okéztam...
2015. febr. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!