Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak engem akaszt ki a Windows...

Csak engem akaszt ki a Windows 8.1?

Figyelt kérdés
Vásárolt, tehát jogtiszta Windows 8.1-em van. Az Internet Download Manager-t, amit sokat használok, különböző okokat kiírva ledobálja. Az alapértelmezettnek beállított programjaimat átállítja. Mindig van valami fájdalma amit kiír. Visszatettem a Windows 7-et és várom a Windows 10-et. A Vista volt olyan, amit ennyire ki nem állhattam. Nektek mik a tapasztalataitok?

2015. febr. 11. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Én se szeretem, bár ennyi gondot nem okoz, inkább filozófiailag utálom a metró cuccok miatt. Meg nálam rosszabb a grafikus teljesítménye a 7-nél, és engem a boot teljesítmény ezért nem kárpótol.


Van, aki szereti, és van, aki nem. Mindenki használja, ami neki tetszik.

2015. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is, ha ez boldogít.

SSD-vel 5-10mp-es késleltetések az IO müveletekben, a Windows Intéző folyton crashel...


Ha lehetne már rég Linuxot vagy Macet használnék.

2015. febr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Ha lehetne már rég Linuxot vagy Macet használnék." rakd fel a mac os x-et, én is ezt tettem, jobb mint a win 8.1 :D
2015. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!