Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows újratelepítés után...

Windows újratelepítés után nem férek hozzá egy mappához. Miért?

Figyelt kérdés

Előtte is Windows 8.1 volt telepítve, aztán egy másik verzió telepítése után nem férek hozzá a mappához. Rákérdez, hogy rendszergazdaként nyithassam meg, de nem működik... Egy másik mappával is hasonló történt, de azt rendszergazdaként meg lehet nyitni, olvasni és írni...

Tehát a kérdés, hogy tudnám megnyitni ezt a mappát?



2015. febr. 17. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor ha jól értem, nem formáztad a merevlemezt, most pedig a régi 8.1-es mappádhoz akarsz hozzá férni.

Nos, ha volt jelszavasítva az os, akkor a mappa hozzáférés emiatt van megtagadva. Próbáld ki a "unlocker"-t. Igen, ennyi a program neve és egy varázspálca az ikonja.

2015. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Unlocker és efféle marhaságok helyett jobbklikk, tulajdonságok, biztonság, majd vedd saját tulajdonba, és adj magadnak hozzáférést.
2015. febr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ahh... Windows Intézővel bezzeg sikerült azonnal... Eddig eszembe sem jutott, mert Total Commander-t használok.

De köszönöm a választ !!!

2015. febr. 17. 08:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen... A #2-vel is próbálkoztam, ezt írták a microsoft honlapján is, de így sehogy nem akart összejönni... Most megnéztem és már ez a felhasználónév is ott szerepel az előbbi mellett... Köszönöm!
2015. febr. 17. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!