Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok felszabadítani...

Hogyan tudok felszabadítani helyet a C meghajtón?

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimate x64-et használok.29 GB-os a partíció. Egész jó volt vagy 1-2 hónapig de az utóbbi 1-be 1 mb hely sincs sose. Ha törlöm a TEMP mappa tartalmát akkor lesz 10-20 mb max de az is üres állapotba megint lefoglalásra kerül. Valami ötlet? Semmit nem tudok csinálni. LAPOZOFÁJL 1 mb-t nincs beállítva a C-n. Örülnék használható segítségnek mert joformán nem lehet használni a laptopot.

Épp most töröltem le egy programot. Egyből elfogyott a hely:|


2010. febr. 11. 23:10
1 2
 11/15 ceri ***** válasza:
Nem muszáj 40-50 GB, csak nem kell mindig next-et nyomni, mikor a telepítő felajánlja a C/program files(x86)-ot.
2010. febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Azért 29 meg 149 a 160-as winyó és mindig a "felesleget" hagyom ugymond hogy kerek legyen a másik...1...2 CCleanerrel 1,5 gb-t felszabaditott msot nem nyig. Ja és minden a D-re van telepitve:) A tempet is hetente törlöm meg minden ilyen hülyeséget:D Ezért nem értettem hogy hova a hely:D
2010. febr. 19. 11:17
 13/15 anonim válasza:
Szia!! Én nekem is volt ez a problémám. Tudod mit csináltam? Vagy 3 GB-t felszabadított! Na csináld ezt! Sajátgép--> Jobb klikk--> Tulajdonságok--> Rendszervisszaállítás--> És itt a csuszkát elhúzod úgy, hogy a legkisebben legyen (1%)!
2014. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tagló válasza:

Hali mindenkinek!

Olyankor mi van hogy a kérdéshez csatlakozzak ha ha programon kívül nincs semmi a meg hajtón de mégis tele van azt jelzi a c-meghajtó 20-gb van és van rajta egy Win 8-program akár hova megyek mindig azt írja ki hogy üres mappa és mégis 25-mega a szabad terület na erre várjál gombot mit lehet ilyenkor tenni?

Ha valaki tudja mi a meg oldás hát azt nagyon meg köszönném:)

A fölösleges körök el kerülése végett csak a progi van rajta és egy két alap progi :VLC,Cliner,stb max 3-4 ezek nem túl nagy helyet foglalnak de sajnos ezek csak úgy működnek ha a C-vannak.

Amikor fel lett telepítve cakli pakli a gép volt rajta 9,8-gb hogy ez hol van ha egyszer a progin kívül csak üres mappák vannak rajta (Hova tűnt .D.H?):)

Előre is köszi.

2015. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download mappa tartalma is törölhető, illetve Windows 7 esetén én kikapcsolnám a Windows Updatet is a szolgáltatások között.

Nem ért még a hibernlás kikapcsolása sem:

Start/Kellékek/Parancssor <- Jobbklikk, Futtatás rendszergazdaként

Írjuk be a következőt: powercfg -H off


Újraindítás után több GB hely fogadhat minket... :)

2015. okt. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!