Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség az Office365...

Mi a különbség az Office365 és az Office 2013 közt?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy idén az infó érettségire: MS Office 2013 Professional Plus -t választaná az öcsém, de nekem mint főiskolásnak ingyen jár Office 365 (amit további 4 gépre ingyen fel lehet tenni) és sokkal egyszerűbb lenne, ha csak Office365 -t tennénk fel neki gyakorlás kedvéért; de abban az esetben nem tenném fel neki, ha a funkciók más helyen vannak mert akkor érettségikor sem találná meg a gombokat.

2015. febr. 20. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha már az gondot okoz, hogy máshol van egy gomb, nem a verzió a legnagyobb probléma.
2015. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elméletileg az Office 365-ben Acces sincs <-- lehet hogy érdemes torrent + KMSpico
2015. febr. 20. 18:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Az Office365 egy előfizetés, aminek a keretében mindig a legfrissebb verziót kapod, jelen esetben ez most az Office 2013. Tehát ugyanaz.


Nem tudom, hogy a főiskolásoknak szánt verzió hogy működik, és létezik-e olyan opció, hogy családtagnak adsz példányt. Mert ha nem, akkor óvatosan telepítsd, mert ki kell adnod az outlook.com-os account-odat, hozzáfér a onedrive-od tartalmához, be tud jelentkezni a skype azonosítóddal... Szóval ez arra való, hogy ha van asztali géped, lapotopod stb., akkor mindenhol ott legyen a szoftver, nem arra, hogy odaadd másnak.

2015. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló téved. Az érettségi nem az az alkalom, amikor idő van ismeretlen verziókat felfedezni, gombokat keresni, súgót olvasni. (Ami esetleg nincs is, ha nem offline.) Az értettségi feladatsort úgy állítják össze, hogy aki képzett, rutinos, otthonosan mozog a használt környezetben, az is örül, ha be tudja fejezni az egészet időre. Nagyon fontos, hogy azon a verzión gyakoroljon a diák, amin vizsgázni fog.
2015. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szomorú ezt olvasni. Mert ha így van, akkor mostanában nem szövegszerkesztést, táblázat kezelést és adatbázis kezelést tanítanak, hanem Microsoft Office felhasználói ismereteket. :(


Aztán amikor bejön hozzánk (pl.), és megtudja, hogy bizony nálunk az .odt a használt dokumentum formátum, és megkapja a LibreOffice-t a gépére, akkor köpni-nyelni nem tud szerencsétlen.

2015. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még egyszer: az érettségiről beszélünk, és nem az informatikai műveltségről. Konkrétan arról a 180/240 perces gyakorlati vizsgáról, ahol egy csomó feladatot kell megoldaniuk a vizsgázóknak, stresszhelyzetben.

Elvárnád, hogy a jogosítványért egy vadidegen autón vizsgázzon valaki, miután egy másikon tanult hónapokig? Pedig a jogosítvány sem arra az egy autóra szól.

2015. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaaa. Én azt hittem, ez a kettő közel van egymáshoz :-P


Amúgy van olyan szabály, hogy vizsgára a szoftvereket alaphelyzetbe kell állítani? Csak mert az Office kezelőfelülete eléggé testre szabható, és ha valaki a gombok alapján tájékozódik benne, kellemetlen meglepetésekben lehet része. Korábban készítettem elő géptermet vizsgára, de erre már nem emlékszem.

2015. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van egy útmutató rendszergazdáknak, hogyan kell előkészíteni a gépeket, de konkrétan erről nem tudom, hogy írnak-e benne.
2015. febr. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5 Miután nem parancssorosan kell szöveget szerkeszteni, így nagyon sokat számit hogy hova rejtenek el egy-egy gombot egy bizonyos office verzióban. Lehet itt nagyzolni arról hogy te csukott szemmel bármilyen office programmal fele idő alatt megcsinálsz egy érettségi feladatsort, csak épp senki sem fogja neked elhinni, sem komolyan venni.
2015. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat így már értem mi is a pontos különbség (vagyis még nincs akkora nagy különbség mivel office 365 legutolsó officet "használja" vagyis a 2013-asat); látom erre az érettségi részre is nagyon rámentetek, nekem is az a véleményem hogy nagyon nem mindegy melyik gyors gomb hol található mert ha csak 1 is más helyen van elrejtve az is felidegesítheti az embert érettségizés közben ami elég nagy baj lehet, de szerencsére sikeresen levizsgázott az öcsém :D
2015. aug. 22. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!