Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra Battery működik?...

Androidra Battery működik? Van értelme? (több lent)

Figyelt kérdés

Kipróbáltam már párat de nem tudom működnek az ilyenek?Van amelyik nem csak tanácsokat ad hanem kíméli is az aksit?

Ha van értelmük ezeknek írjátok meg melyik a legjobb battery telefonra


(Vodafone smart 4 TURBO / ZTE blade 3 )



2015. febr. 20. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi értelme.. eredetileg leállítja az olyan programokat amik a háttérben futnak.. gyakorlatilag mindegyik program automatikusan újra elindítja magát így haszontalan.. a rendszeres karbantartás hogy ne menjen olyan ami nem kell az segíthet egy keveset..
2015. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!A google playen sok batteryhez írják hogy tök jó meg minden ezért szerettem volna ezt tudni köszi!Ha valakinek van még véleménye írjon nyugodtan
2015. febr. 20. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok is amik ténylegesen tiltják a programok újra elindítását, de ahhoz általában Root jog kell (1000 éve használtam ilyet, talán az advenced task mannager néven futott). Rengeteg ilyen alkalmazás csak reklámokkal bombáz és emiatt még meríti is a telefon.

Én a helyedben (s ez nálam is aktuális) elgondolkodnék egy nagyobb aksin vagy egy powerbankon.

2015. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam erre énis!

Vodafone smart 4 turbo alap gyári aksi van de lehet erősebbet venni?vodafonnál pl?

2015. ápr. 14. 13:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebayen érdemes utána nézni. Meg kell nézni mennyi mAh (miliamperóra) van ráírva az aksira és annál nagyobbat kell keresni.

Használattól és az aksi minőségétől függ, hogy mennyivel lesz hosszabb az üzemidő.

(Ha folyamatosan max fényerőn játszol rajta akkor észre sem fogod venni hogy új aksit vettél, ha csak arra használod a telót, amire 20-30 évvel ezelőtt kitalálták akkor lehet hogy jobb lesz.)

2015. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát játszani nem szoktam rajt,hivogatni,néha facera ránézni kb ennyi
2015. ápr. 16. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!