Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program számolja...

Milyen program számolja össze, hogy hány órát skypeoltam eddig összesen, egy adott személlyel?

Figyelt kérdés
És nem számológépre gondolok, hogy én írjam be az időtartamokat és összeadni, hanem egy olyan programra, ami automatikusan észleli a beszélgetéseket, összeszámolja az időtartamot és kiadja hogy mennyit beszéltem egy adott személlyel eddig összesen... :)
2015. febr. 24. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

"skype chat stats"-re 2 igazi találatot látam, az egyik egy 5-7 éves program, ami ki tudja mennyire működőképes, a másik ez:

[link]


Ez csak 1 éves, cserébe nem végzi el a feladatot, viszont kiexportálhatod vele a beszélgetések adatbázisát többféle formátumban, amit aztán valamivel elemzel.


Az 5-7 éves cucc ez:

[link]


Mindkettőhöz persze angol tudás szükséges, és némi PC-s kézügyesség.

2015. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm szépen. :)
2015. febr. 24. 15:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Király :D Sikerült az első programmal. :) Beolvastam az adatbázist, átkonvertáltam .xlsx fájlá és függvény segítségével kiszámoltam, hogy 289,886 órát skypeoltam az adott személlyel. :D
2015. febr. 24. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Király! :))
2015. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!