Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen OP rendszer az ubuntu?

Milyen OP rendszer az ubuntu?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok hogy felismeri az exe fáljt és visz e minden windowsos cuccot

2015. febr. 24. 16:55
 1/8 anonim válasza:
Az Ubuntu egy Linux alapú op rendszer, a Windowsra készült programok nem futnak rajta. Ehhez külön ubuntus(Linux) programok kellenek. Amúgy az Ubuntu egy jó op rendszer, a windows és az OS X után a legjobb.
2015. febr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem akkor nem kell
2015. febr. 24. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
futtat windowsos .exe fájlokat (wine program kell hozzá), csak nem mindet. Játék is egyre több van rá (steam is van!), szóval szerintem érdemes tenned vele egy próbát
2015. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:
A Windowssal meg vigyázz, mert az meg a linuxos futtatható fájlokat nem ismeri fel. Sőt, az még rosszabb, mert nem is látja őket...
2015. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy ha exe fájlokat akarsz futtatni, akkor miért gondolkodsz Linux disztróban?

Ugye tudod, hogy az Ubuntu az nem Windows? :))


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy Jamaica milyen ország? Beszélnek ott magyarul? Ja, ha nem, akkor nem is érdekel. :D

2015. febr. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem ismer fel egy w$-ra írt szoftvert sem , legalábbis nekem személy szerint nem hiányzik egyik sem. Segédprogramokkal mint a wine és annak a tudását kiegészítő playonlinux lehet futtatni exe fájlokat , de nem biztos , hogy minden működni fog. Viszont a Linuxnak akkor van értelme , ha kitudod használni a nyílt forráskód előnyeit és a benne rejlő lehetőségeidet valamint megfelelnek az alternatív szoftverek (van olyan amikor még jobbak is mint a fizetős programok , van amikor nem).
2015. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Ubuntu egy ál-linux, ami valójában "windózabb" a Windóznál. :)
2015. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szar. Neked windows-ra van szükséged!
2015. márc. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!