Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Két tök egyforma gépre feltett...

Két tök egyforma gépre feltettem teljesen azonos módon a Linux Mint 17.1-et és magyart választottam az installálásnál. Mindkét rendszeren szinte minden magyar egy-két dolgot leszámítva, miért?

Figyelt kérdés
pl. az egyiken Calculator a másikon számológép van ugyanazon a helyen a programlistában, ez hogy lehet? Meg a karaktertábla is angol, míg a másik gépen magyarul van a neve. És akkor még hab a tortán, hogy van olyan, ami mindkét rendszerben vegyesen szar. Például a Munkaterületek neve Workspace, de csak az első négy, mert 4 fölött Munkaterület lesz a neve. Ez mégis hogyan lehet? Örülnék, ha valaki ezeket a dolgokat meg tudná magyarázni, de kérdezném azt is, hogy utólag a már feltelepített félig magyar rendszert hogyan lehet még inkább magyarítani, azaz kierőszakolni, hog ylegalább olyan magyar legyen, mint a másik, amit feltelepítettem, és valamilyen csoda folytán magyarabb lett.

2015. márc. 4. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Frissítések között nem lehet különbség? illetve rémlik, mintha a mint néha feldobna egy ablakot, hogy a honosítás csak részleges, és felajánlja további dolgok letöltését. Legalábbis angolnál így volt, pedig az még "eredeti" nyelv is. Nem lehet, hogy ezt raktad különbözőképpen?
2015. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
közben rájöttem mi a különbség, hogy az egyiknél be volt kapcsolva a net, amásiknál meg utólag frissítettem mindent bejelölve. Most akkor hogyan lehetne megjavítani? Sehogy? Újra kell telepítenem?
2015. márc. 4. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmi csomagokat próbálj telepíteni, ha nincsenek.

language-pack-hu-base

language-pack-hu

language-support-writing-hu

2015. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gnome/MATE esetén:

language-pack-gnome-hu-base

language-pack-gnome-hu

2015. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!