Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamelyik nap elment a netem...

LOLhun kérdése:

Valamelyik nap elment a netem és a steam futott és ma már nem indul el mart azt írja hogy, A steam hálózathoz nem lehet kapcsolódni. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam helyre álítani és azt írja hogy nem kompatibilis mert win 8-am van de régen meg ugyan ezen ment.

2015. márc. 7. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra, töröld a beállításokat. Az életbe nem használtam még Steam-et, de ha nem találod akkor %appdata%
2015. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
újra telepítettem de ugyen ezt csinálja ha kilépek és ha bent maradok 1 játékkal se tudok játszani
2015. márc. 7. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a szerverek kínlódnak. Szoktak.
2015. márc. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de más barátaimnak megy nekem meg nem és soha nem cisnált ilyet és már hatszor töröltem le és tettem fel mert ha kilépek akkor nem tudok vissza lépni
2015. márc. 7. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!