Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud jó videó szerkesztő...

Atta15 kérdése:

Valaki tud jó videó szerkesztőt (pc-re)?

Figyelt kérdés

Sziasztok Camtasia Studio 8, már meg volt de le járt és le töltöm aztán bejön az ablak ahol lehet nevet írni stb.és én múltkor se írtam be és működöt most meg rá lépeka végén h befejezésre és ki lép.

Valami jó szerkesztőt írjatok létszi amit tudjon(lehessen gyorsítani lassítani,vágni,animálciot be rakni stb) kérhetnék majd linket a videoszerkesztőröl?!

Előre is köszönöm

Sziasztok :)


2015. márc. 7. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:

nem használom, de jó: [link]


de van Avidemux, elvileg az is jó, de nekem valahogy nem jött be :/

2015. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hangszerkesztő: audacity

Képszerkesztő: Gimp

Videoszerkesztő: Blender, Lightworks

Videokonvertáló: Avidemux, Handbrake

3d modeller: Blender

2015. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm
2015. márc. 8. 09:02
 4/4 anonim válasza:
A movie maker nem a legjobb, nem lehet vele jól dolgozni, az én gépemen elváltoztatja a színcsatornát, ami jó, az a Wonder Share Video Editor. de az is próba verziós, és ha elmented a gépre, egy rohadt nagy szöveg lesz a közepén, de ha annyira nem szereted, akkor keress neki crack-et, vagy valami :)
2015. nov. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!