Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az embereknél bizonyos rendsze...

Az embereknél bizonyos rendszerek szidalmazása divat? Értem ez alatt, hogy azóta használok egy gépen Vistát mióta kijött, kb.2 alkalommal kellett újratelepíteni, stabil Most a Windows 8-at (8.1) is használom mióta kijött, ezzel sincsen bajom.

Figyelt kérdés
Miért szidja ezeket a rendszereket mindenki? Én programozok és videót szerkesztek vele, tehát nem is kifejezetten átlagos felhasználást végzek rajta, ha nekem megfelel, akkor egy átlagos (Facebookozó) júzernek miért nem jó, és miért hisztériázik?

2015. márc. 7. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy a Vista szörnyű volt a megjelenésekor. A 8-at azért nem szeretik, mert nincs klasszikus start menü, mondjuk nem tudom miért ragaszkodnak ennyire ahhoz, hogy úgy nézzen ki. A Windows 8 megoldása is ugyanúgy működik, mint a Start menü, csak máshogy néz ki.

Én is szoktam szidni a Windows-zokat, de nekem technikai kifogásaim vannak ellene.

2015. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dj.N4tk0 ***** válasza:

A Vista nekem első újra indítás után összeomlott.

A Win 8 meg sok programot nem tud még futtatni.

2015. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mondj egyet amit a Windows 7 tud és a Windows 8 nem tud... esetlegesen kompatibilitási mód nélkül... mert egyik srácnak is ez volt a kifogása, beraktam neki kompatibilitási módba és hopp... működött...



Nekem miért nem omlott össze soha a Vista?

2015. márc. 7. 12:46
 4/14 anonim ***** válasza:
A Vista király volt, csak sajnos a marketing áldozatául esett. A 8 esetén viszont benned van a hiba, mert nem tudsz egy telefont egy számítógéptől megkülönböztetni.
2015. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem mi a baj a Windows 8-al... Start8 mellett még hagyományos Startmenüt is kapsz, ha mindenképp kell. Sokkal gyorsabb lett mint a Win7/Vista.
2015. márc. 7. 18:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha neked megfelel akkor mit foglalkozol mással? Kiírod a kérdést és akkor jönnek ide az ilyen-olyan fanok akik elkezdenek vitatkozni..Mindenki használja azt ami neki tetszik..
2015. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Pontosan nem emlékszem minden programra.

Nem használtam sokat a win 8/8.1-et.Hamar elment tőlük a kedvem. max 2 hónapig használtam.

Az egyik videókártya tesztelőre emlékszem,hogy nem működött.

Persze,hogy gyorsabb,mert csomó dolgot kiszedtek belőle.

Nem néz ki olyan jól,nincsenek minialkalmazások,stb.

Nem veszekedünk.Én azt hittem tapasztalatokat írunk.

Egyik barátom is win 8-at használt kb 1 évig,de végül a win 7 mellett döntött.

Ő kitartóbb volt,mint én.

Így 2015.03.08.-ra már lehet hogy több mindent kijavítottak és használhatóbb................

Nem egy átlagos felhasználó vagyok.

Nekem a win 7 ultimate x64 a kedvenc.

Kíváncsi vagyok,hogy a win 10 vajon ezt a rendszert űberelni fogja-e?

De szerintem nem. ;)

2015. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nyilván eredeti rendszereket használtál, igaz?


Csak megsúgom, hogy ég és föld az eredeti és a másolt között a különbség stabilitás terén...

2015. márc. 9. 18:32
 9/14 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Nem eredetit használtam.

Hát ilyenről még nem hallottam.

Azt hittem ugyanúgy letölti a frissítéseket.

2015. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Olvasgattam már pár helyen erről és mindenhol azt írták,hogy semmi különbség nincs az eredeti és a tört között. ;)
2015. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!