Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, ami...

Létezik olyan program, ami képes észlelni a letöltött zenéket, és automatikusan beállítani a címet és az előadót?

Figyelt kérdés
Nagyon jól jönne egy ilyen, mert letöltöttem vagy 900 számot, és egyesével elnevezgetni jóval hosszabb ideig tart, mint hittem, már egy hete próbálom szabadidőmben csinálni, de nagyon lassan haladok előre :/

2015. márc. 15. 09:46
 1/3 donfetibo ***** válasza:
Van egy program ha elindítod a zenét akkor felismeri és kiírja a címét és előadóját de, hogy helyetted átnevezze azt nem hiszem, meg nem is tudom de ha kiírja címét akkor ctrl+c, ctrl+v és meg van!
2015. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan program van amiben te magad beirogathatod. Helyetted nem fogja.
2015. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt nem is értem hogy lehet letölteni 900 számot aminek még neve sincs, de program az van amivel lehet kerestetni, kitölteni, átnevezni.

[link]

2015. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!