Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most mitöl halt be a gépem?

Inuyasa kérdése:

Most mitöl halt be a gépem?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete kezdödött hogy belassult az egész gép egyyik naprol a másikra ,maga a gép is lassan tölt be ráadásul a net percekig tölt ,sőt ha csak facen vagyok le is fagyott már 2 szer hogy ki kellett kapcsolnom ,Most az alaplappal vagy mivel van a baj?Visusirtom van avg éves verzio ,Vagy milyen programmal lehet kideriteni hogy mi a baj?
2015. márc. 23. 14:59
 1/8 A kérdező kommentje:
laptoprol van szo 2*2 magos
2015. márc. 23. 15:00
 2/8 Tengor ***** válasza:
HDSentinel mit mutat? Mikor volt utoljára újra telepítve?
2015. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sentinel semmit mert nem telepitettem még fel ,kb 4 honapja lett ujra téve
2015. márc. 23. 17:56
 4/8 A kérdező kommentje:
a sentinelt felraktam és valami merevlemez hibát irt ki
2015. márc. 23. 18:04
 5/8 A kérdező kommentje:
de attol a net mért lassult be ???
2015. márc. 23. 18:04
 6/8 Tengor ***** válasza:
Mert le akar tölteni egy képet, de nincs hely, akkor ki kell írni lemezre, írná, de hopp egy hiba, akkor keressünk máshol helyet neki, ott is hiba, akkor egy harmadik hely... SMART adatokról tegyél fel egy képet, lehet, hogy nem csak a HDD-vel vagy nem konkrétan vele van baj, hanem mondjuk a kábelezéssel v. a táppal.
2015. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
300giga szabad hely van a gépen mert mindent külsö vinyora teszek
2015. márc. 23. 20:12
 8/8 Tengor ***** válasza:
Da a hibás HDD-n van a rendszer, nem? Ha igen, akkor ez ilyen lassulások nem szokatlanok.
2015. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!