Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hiba a FIFA 15 frissítése...

Hiba a FIFA 15 frissítése közben! Miért van ez?

Figyelt kérdés

Üdv! Kb egy két hete ezt a hiba üzenetet kapom az Origintől amikor megpróbálom lefrissíteni a fifa 15-öt. (eredeti játék, és a frissítés nélkül nem enged játszani). Mi lehet ennek az oka és hogyan lehetne frissíteni? Rányomok a frissítésre, rendszer ellenörző jön elő és pár percre rá kiírja a hibát.

Hibajelentés: "Váratlan hiba történt. Próbálkozz újra pár perc múlva. Hiba: 196613:200"



2015. márc. 23. 16:12
 1/2 kaufmate1 válasza:
Légyszi valalki válaszoljon már nemigaz hogy nemtudtok válaszolni, bocsi hogy lehet azthiszed hogy választ kaptál, csak nekemis ugyanez a hiba már egy ideje és idegesít nem találok megoldást rá sehol :(
2015. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kaufmate1 válasza:

Na közben megoldottam :DDD Nekem úgy jó lett hogy átállítottam hogy biztonságos letöltéssel töltsön le, lassabban tölt de tölt és már jó :D

Origin/Alkalmazásbeállítások/Haladó/ és ott lejjebb görgetsz és Biztonságos módban való letöltés engedélyezése bepipálod és elvileg jólesz :D

2015. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!