Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért frissít minden bekapcsol...

Miért frissít minden bekapcsoláskor a laptopom?

Figyelt kérdés
Nemrég csinálták meg, kicserélték benne a winchestert meg Windows 7 lett rárakva és azóta minden bekapcsolásnál frissít valamit, nem is keveset. Tegnap 187 frissítés volt kijelölve rajta, órákig töltötte le őket aztán amikor kapcsolom ki akkor telepíti őket, ami szintén órákig tart. Az előbb kapcsoltam be, megint kiírta, hogy 2 frissítés van, letöltötte, újraindult,most szintén 58 frissítés ki van jelölve. Már nagyon unom.

2015. márc. 24. 13:51
 1/3 Tengor ***** válasza:

A Win 7 2009-ben jött ki. Azóta nem egy frissítés készült már hozzá. Normális, hogy ennyi ideig frissít.

Én általában úgy adom vissza a gazdájának a gépet, hogy megcsinálom a frissítéseket.

2015. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ez már régi laptop legalább 6 éves, akkor még XP-t tettek rá, majd 2 évig legalább állt a szekrényemben, mert azt hittem nem lehet megjavítani.
2015. márc. 24. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Telepítés után ez normális.

Ha feltelepíti az összeset, akkor már nem fog ennyit és ilyen gyakran frissíteni.

2015. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!