Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A számítógépemen nem lehet...

A számítógépemen nem lehet frissíteni a Windows 7-et. Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Ki kellett kapcsolnom az automatikus frissítést, mert az egyik svchost.exe fullon zabálta a procit és semmit nem lehetett miatta csinálni.

Sokszor próbáltam manuálisan frissíteni, de úgy mindig azt írja, hogy nincs új frissítés, pedig a munkahelyi gépemen is Win7 van és azóta az a gép már legalább 5-ször töltött le frissítést.

Próbáltam a Windows update weboldalról frissíteni a gépet, de nem enged hozzáférni a frissítésekhez, hanem kiírja, hogy a Windows 7 már meg tudja keresni és le tudja szedni szedni az új frissítéseket. Hát egy nagy szart tudja! Kézi vezérléssel nem tudja. Mivel nem akarom, hogy rövid időn belül taccsramenjen a gépem, szeretném letölteni hozzá a megfelelő frissítéseket.

Át lehet úgy állítani a gépet, hogy a Windows update weboldal engedjen hozzáférni a frissítésekhez, vagy van esetleg olyan link, ahol ezeket a frissítéseket közvetlenül elérhetem?



2015. márc. 26. 20:50
1 2 3
 1/23 tamasoft ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy egy beszedett vírus, vagy egyéb kártevő blokkolja a frissítési központod. Takarítsd ki, persze lehet hogy nem lesz egyszerű.
2015. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Tegnap futtattam le a virusirtóimat, találtak is egy csomó kártevőt, de most sem lehet frissiteni.
2015. márc. 27. 08:25
 3/23 anonim ***** válasza:

ne frissítsd mert semmi értelme

de rakd újra az egészet mert úgy nem lesz jó.


a frissítés inkább árt mint használ

2015. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kezdem én is ezt érezni. Lehet, hogy majd beszerzek egy életképes XP-t és felrakom a Win7 helyett, az legalább viszi a programokat.
2015. márc. 27. 16:47
 5/23 anonim ***** válasza:

nem a win7 el van a baj

hanem a frissítésekkel

nekem amiatt ment tönkre az előzö gépem

2015. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 tamasoft ***** válasza:

#5! Ez egy rendkívül szubjektív hozzászólás, inkább vélemény volt. Szerintem Te is tudod, hogy ez nem igaz nagy általánosságban, sőt igen ritka dolog.


A frissítések nagyon sokszor a windows beépített moduljainak újítását, korszerűsítését, a driverek frissítését, és a biztonsági rések befoltozását szolgálják. Nagyon nem érdemes kihagyni őket!


Kérdező, ha javasolhatom - és már úgy érzed mindent kipróbáltál, és továbbra is fennáll a hibajelenség, gyaluld le a 7-est és tegyél fel egy 8.1-est.

2015. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én sem tartom túl valószínűnek, hogy a frissítésekkel van a probléma, bár azon se csodálkoznék.

A 8.1-es Windows-t annyira nem ismerem. Jobb, mint a 7? Bár mondjuk annál már csak jobb lehet.

Mennyi a gépigénye? El tudja vinni a régebbi programokat is (2002-2008)? Csak mert a Win7 egy csomó cuccomat nem viszi, ami XP-ben lazán elfutott.

2015. márc. 28. 12:59
 8/23 tamasoft ***** válasza:

A windows 8-nak ugyanaz a hivatalos gépigénye, mint a 7-esnek, de a valóságban kevesebb az erőforrás igénye, mert sokat kalapáltak rajta az első 8-as kiadás óta.

Megjelenését tekintve kb ugyanolyan mint a 7-es, leszámítva hogy a start menü kicsit másképp működik.


Nem tudjuk milyen a géped összeállítása, de duplamagos CPU, és minimum 3 Gb RAM azért kell, hogy ne akard kivágni az ablakon.

2015. márc. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
a 8.1 meg lassú de mindegy és én tudom elhiheted ,6-os válaszoló nagyon sokat tudok a gépekről nagyon nagyon sokat
2015. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A kétmagos proci stimmel, de sajna csak 2 Gb RAMom van, szóval úgy néz ki, hogy inkább XP-re lesz majd szükségem.

Köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 28. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!