Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows XP operációs rendszerről?

Figyelt kérdés

2015. márc. 31. 17:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Régi, de kétség kívül az volt az amelyik a legnagyobb fejlődést hozta. A kinézetét leszámítva jó kis rendszer.
2015. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha lehet ilyet mondani, talán túl jól is sikerült. Látva a későbbi rendszerek lassú elterjedését. Persze az is belejátszik ebbe, hogy jó időben adták ki. 2000-es évek legeleje, ekkor kezdett mindennapos háztartási eszközzé válni a számítógép. Rengeteg emberhez jutott el, sokan ezen a rendszeren tanulták meg használni a számítógépet, nehéz róla a váltás. Ha lenne még hozzá támogatás, szerintem alig lehetne kirobbantani. Hétköznapi irodai, otthoni munkára tökéletes, az újabb verziók nem hoztak semmi forradalmit, ami miatt tömegeknek kellene váltani.
2015. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis op.rendszer, a Windowsok között különösen. Az NT egy forradalmi újítás volt, és az XP-ben teljesedett igazán ki a megoldás. Azóta is erre épülnek az újabb Windows rendszerek, de lényegi újítás nem született.
2015. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 SimkoL ***** válasza:
Szerintem egyik legjobb rendszer volt, bár én még a mai napig is használom a 'programozós' gépemen - kompatibilitási okok miatt - Sajnálom, hogy leálltak vele mikor már minden kiforrott volt. A 'kinézetét' is lehetett variálni, akár Win 7 bőrt is lehet ráhúzni - de minek ?? -
2015. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is XP-n tanultam meg gépezni, annyira jól működik, és ésszerűen van felépítve, hogy nehéz tőle elszakadni. A Win7 még rendben van, de a Win8 számomra akkora kalap egy sz*r - főleg az XP-hez képest - hogy nem merek hozzányúlni.

Jó OP rendszer volt, de sajnos egyre jobban a múlt hamujává válik.

2015. márc. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 csacsi2 ***** válasza:

2009-elején telepítettem, azóta is jól megy, stabil.

[link]

Eljárt felette az idő, de semmi pánik nincs amit ne lehetne megoldani vele :)

2015. ápr. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Elektromann ***** válasza:
100%
Én is csak az előttem szólókhoz tudok csatlakozni. Az újabb Windows oprendszerek is jók, de még mindig az XP-t tartom a legjobbnak mind közül. El sem tudom képzelni nélküle a számítástechnikát :D
2015. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom az xp t van 2 gépem amin xp van lelesz róluk törölve az xp ha borják a gépek windows 8.1 megy rájuk ha nem akkor vistát kapnak
2015. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az XP szinte még most is tökéletes. 2007 óta azt használom, és még nem volt vele megoldhatatlan problémám. A támogatása megszűnt, de egy jó vírusirtóval (esetleg + tűzfal) még most is gond nélkül megy. Mai napig azt használom, és a közeljövőben nem tervezek váltani.
2015. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Állati nagy dobás volt a Microsoft-tól (ha Vágási Feri ismerhette volna...).Egyszerűen imádtam.Maga volt A RENDSZER (a kékhalálai ellenére,de annak inkább a hw-im és a tudatlanságom volt az oka).

Még Win 3.1-gyel kezdtem a pályafutásom (még a 98 SE is baba volt),de ma már Linux a nyerő nálam.Megváltoztak a szokásaim:filmezek,netezek,írogatok,zenélgetek,nem szeretek újratelepíteni 2-3 havonta és nem játszok,viszont szeretem a stabilitást.

Mindezek ellenére az XP örök szerelem marad,még a hibái ellenére is...:)

2015. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!